• Головна
  • "Масштабне подорожчання тарифу на електроенергію, українці приголомшені болючим рішенням": ціна зросте аж вдвічі?
15:43, 22 травня

"Масштабне подорожчання тарифу на електроенергію, українці приголомшені болючим рішенням": ціна зросте аж вдвічі?

"Масштабне подорожчання тарифу на електроенергію, українці приголомшені болючим рішенням": ціна зросте аж вдвічі?

Тариф на електроенергію в Україні значно підвищиться. З'явилася інформація про те, що вже у червні комунальна послуга може подорожчати вдвічі.

Як інформує "Today.ua", про це заявила очільниця підкомітету з питань енергетичної безпеки ВРУ Вікторія Гриб. Вона зазначила, що поки що не прийнято остаточне рішення щодо зростання тарифу на світло. Проте вона чула про обговорення двократного подорожчання кіловат-години.

"Я чую різні цифри. Все буде залежати від рішення енергетичного регулятора НКРЕКП. Але я чую, що можливо, тариф на електроенергію за кВт-год буде підвищений удвічі", - розповіла Вікторія Гриб.

Ситуація залежатиме від стану вітчизняної енергосистеми. Якщо електрика буде відсутня, будуть масово використовуватися генератори. Але тоді вартість кіловат-години у 4-5 разів вища від теперішніх цін на електрику. А аварійна допомога з країн Європи дорожча у кілька разів.

За словами Гриб, так чи інакше світло для споживачів подорожчає вже найближчим часом, питання тільки у тому, наскільки. Депутатка розуміє, що воно непросте й викличе невдоволення українців. Проте держава забезпечить підтримку малозабезпеченим громадянам.

"Рішення про здорожчання світла доведеться приймати, хоча так, я розумію, воно дуже болюче. Але вразливим верствам населення будемо допомагати обов’язково", - наголосила народна обраниця.

Нагадаємо, що зараз побутові споживачі сплачують по 2,64 грн/кВт-год. Якщо з літа цей тариф збільшиться удвічі, нам доведеться витрачати вже 5,28 грн/кВт-год.

Як відомо, станом на зараз, тариф на електроенергію навіть не на рівні собівартості. В уряді неодноразово порушували питання щодо перегляду цінової політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарифи #комунальні_послуги
Оголошення
live comments feed...