• Головна
  • Чи потрібно жінкам встановлювати застосунок "Резерв +"
15:45, 23 травня

Чи потрібно жінкам встановлювати застосунок "Резерв +"

Чи потрібно жінкам встановлювати застосунок "Резерв +"

18 травня  набув чинності новий закон "Про мобілізацію", який зобов'язує жінок-медиків та військовозобов'язаних чоловіків оновити свої військово-облікові дані протягом 60 днів.

Цей процес можна здійснити онлайн, що спрощує процедуру та дозволяє уникнути черг та бюрократичних затримок.

Заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Чорногоренко на своїй Facebook-сторінці уточнила деталі використання програми "Резерв+" під час мобілізації.

Вона наголосила, що жінкам-медикам не потрібно завантажувати цю програму. Більше того, Міністерство оборони закликає всіх, хто не є військовозобов'язаним, призовником чи резервістом, утриматися від його завантаження.Катерина Чорногоренко пояснила, що додаток "Резерв+" викликав значний інтерес у населення, і зараз кількість запитів на авторизацію є рекордною.

Це створює надмірне навантаження на сервери, що може призвести до збоїв у роботі системи.

Тому, щоб уникнути технічних проблем і забезпечити безперебійну роботу програми для тих, кому вона дійсно потрібна, Міністерство оборони просить не завантажувати її без необхідності.

Основні моменти нових вимог та рекомендацій:

  • Жінки-медики та військовозобов'язані чоловіки мають оновити свої військово-облікові дані протягом 60 днів із 18 травня.
  • Оновлення даних можна здійснити онлайн.
  • Жінкам-медикам не потрібно завантажувати програму "Резерв+".
  • Тих, хто не є військовозобов'язаним, призовником або резервістом, просять не завантажувати програму, щоб уникнути перевантаження серверів та збоїв у роботі.

Це дозволить більш ефективно використовувати ресурси та забезпечить належну роботу цифрових сервісів для тих, хто дійсно їх потребує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жінки #резерв #додаток #застосунок #військовозобов'язані #навантаження #травень #програма #медики
Оголошення
live comments feed...