
12:14, 24 травня 2024 р.
В Україні виявили нелегалів з росії

В ході операції "Мігрант" на Волині виявили чотирьох нелегальних ️мігрантів. Йдеться про двох громадян Росії, одного громадянина Грузії і одного з Узбекистану.
Про це повідомили у міграційній службі Волинської області.
Порушників міграційного законодавства на Волині
"Тривають профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері. Відтак на території області виявлено 14 порушників міграційного законодавства. 10 з них росіяни. Накладено штрафів на загальну суму 45900 грн", - йдеться у повідомленні.
Працівники міграційної служби затримали чотирьох нелегальних мігрантів. Одного іноземця помістили до Волинського ПТПІ з метою забезпечення виконання рішення про примусове видворення. Відносно інших трьох прийнято рішення про заборону подальшого в'їзду в Україну строком на 3 роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:34, 3 червня
51
05:54, 4 червня
12:01, 10 червня
live comments feed...
Коментарі