• Головна
  • У Тернополі водійка на Toyota проігнорувала світлофор (ВІДЕО)
17:45, 3 червня 2024 р.

У Тернополі водійка на Toyota проігнорувала світлофор (ВІДЕО)

У Тернополі водійка на Toyota проігнорувала світлофор (ВІДЕО)

Днями тернопільські патрульні на вулиці Мазепи жінку, яка поїхала на червоний сигнал світлофора.

Про це повідомляє Патрульна поліція області.

"Патрульні виявили транспортний засіб Toyota, водійка якого здійснила проїзд регульованого перехрестя на заборонний червоний сигнал світлофора.

Інспектори зупинили транспортний засіб, провели профілактичну бесіду з керманичкою та винесли на останню постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП", - інформує Патрульна поліція Тернопільської області.

Нагадуємо про пункт 8.7 ПДР:

8.7.3 (a) зелений сигнал — дозволяє рух;

8.7.3 (в) зелений миготливий дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух;

8.7.3 (ґ) жовтий сигнал світлофора забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;

8.7.3 (e) червоний сигнал, зокрема миготливий, або два червоних миготливих сигнали забороняють рух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#світлофор #тернопіль #водійка #червоне світло

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...