• Головна
  • Госпіталізація через переломи: у Тернополі водійка знесла жінку на пішохідному переході
18:30, 5 червня 2024 р.

Госпіталізація через переломи: у Тернополі водійка знесла жінку на пішохідному переході

Госпіталізація через переломи: у Тернополі водійка знесла жінку на пішохідному переході

43-річну тернополянку з переломом та забоями лікарі «швидкої» госпіталізували до медичного закладу.

Причину травмування жінки встановлюють працівники відділу розслідування злочинів у сфері транспорту.

У вівторок, 4 червня, на спецлінію «102» близько 12:40 надійшло анонімне повідомлення про те, що на вулиці Київська трапилася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група поліції Тернополя.

Під час перевірки правоохоронці з'ясували, що на нерегульованому пішохідному переході під колеса автомобіля «Honda Jazz» потрапила жінка.

Медики доставили потеплілу до лікарні. За попередніми даними в неї перелом та забої тіла.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини, триває перевірка.

У водійки транспортного засобу відібрано зразки крові для проведення токсикологічної експертизи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення