• Головна
  • Окупанти обезголовили українського військового на Донеччині: встановлено його особу
12:08, 19 червня 2024 р.

Окупанти обезголовили українського військового на Донеччині: встановлено його особу

Окупанти обезголовили українського військового на Донеччині: встановлено його особу

Встановлено особу захисника України, про жорстоке вбивство якого на Донеччині стало відомо вчора, 18 червня.

Про це повідомив Офіс Генпрокурора.

“Наразі ми не можемо назвати його імені, адже тривають процедури для остаточного підтвердження його даних”, — заявив Генеральний прокурор Андрій Костін.

Повідомляється, що ідентифіковано російських командирів, потенційно відповідальних за обезголовлення українського захисника. Здійснюється комплекс заходів щодо перевірки цієї інформації.

“Цей факт є ще одним підтвердженням, що повна зневага до міжнародного права та загальнолюдської моралі — це державна політика країни-терориста росії. Кожен світовий лідер, який тисне руку путіну, повинен усвідомлювати, що тисне руку особі, яка толерує варварські вбивства”, — наголосив Андрій Костін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#окупанти #жорстокість #обезголовили #воїн #встановлено #особу

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...