• Головна
  • Дорогу Львів-Тернопіль зрушили з мертвої точки?
08:30, 13 вересня 2013 р.

Дорогу Львів-Тернопіль зрушили з мертвої точки?

Служба автомобільних доріг у Львівській області вже розпочала роботи на дорозі Львів-Тернопіль. Про це повідомив начальник Служби Микола Гнатів.

Гнатів зазначив, що на сьогодні Служба займається роботами на дорогах, які є пріоритетними і найбільш завантаженими транспортом. «Ми зобов’язані сконцентрувати наші ресурси на основних напрямках», - наголосив він.

«Сьогодні ми працюємо на ділянці Львів-Луцьк, Львів-Івано-Франківськ через Бібрку, і зайшли вже на ділянку Львів-Тернопіль із застосуванням такої технології, як ресайтинг… Я тішуся, що ми зрушили з мертвої точки дорогу Львів-Тернопіль, яка вже всім набила оскому. Там почали роботу», - розповів Микола Гнатів.

Як повідомлялося раніше, Служба автодоріг Львівської області розпочала середній поточний ремонт дороги Львів-Тернопіль на ділянці Винники-Чижиків. У зв’язку з цим водіїв великогабаритного транспорту закликають об’їжджати цю ділянку іншими шляхами. Завершити ремонт планують до 25 вересня.

Під час чату на ZAXID.NET керівник Служби автодоріг Львівщини Микола Гнатів зазначав, що дорога Львів-Тернопіль є серйозною проблемою для дорожників. «Нам не вдасться повністю перестелити асфальтобетоном всю ділянку дороги, яка в межах Львівської області має 80 км», - зазначав він, однак обіцяв, що ділянку до Чижиків таки відремонтують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...