• Головна
  • Чому Хоптяну «встидно» за Тернопіль?
08:55, 13 вересня 2013 р.

Чому Хоптяну «встидно» за Тернопіль?

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян зізнався віце-прем’єр-міністру України Костянтину Грищенку, що йому «встидно» за обласний центр Тернопільщини.

Про це голова ОДА заявив під час відзначення 20-річчя співпраці області з німецьким благодійним фондом «Гуманітарна допомога м. Білефельд».

У Хоптяна хороші стосунки з Надалом«У нашій області уже кілька років рекордна врожайність і цього року у нас теж буде рекордний вал хліба. В краї відроджується тваринництво. А сьогодні Костянтин Іванович запитав у мене, що я можу сказати про Тернопіль, чим можу похвалитися. Я почав пальці загинати, а вони не загинаються. Встидно і за наш комбайновий завод, і за решту заводів, встидно за Тернопіль», - пише ЗЗ.

Додамо, напередодні на сайті облдержадміністрації з’явилася інформація про те, що Валентин Хоптян під час зустрічі з міським головою Тернополя Сергієм Надалом обговорили питання соціально-економічного розвитку міста Тернополя. В ході зустрічі було підбито результати виконання планів прийнятих під час спільної наради керівників підрозділів Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільської міської ради, котре відбулося 31 травня 2013 року. Очевидно, розмова закінчилася не так позитивно, як розраховував Валентин Антонович, якщо він публічно ганьбить роботу свободівця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...