• Головна
  • Відключення струму різко стануть менш тривалими: повідомили коли і чому
16:03, 11 липня 2024 р.

Відключення струму різко стануть менш тривалими: повідомили коли і чому

Відключення струму різко стануть менш тривалими: повідомили коли і чому

З кінця липня – початку серпня можна очікувати менших відключень, та є одна умова:відсутність нових обстрілів енергетики.

Таку думку висловив директор енергетичних програм “Центру Разумкова” Володимир Омельченко в телеефірі, інформує Головне.

“Дефіцит електроенергії буде продовжуватися ще днів десять і потім потрошки буде зменшуватися, бо буде спадати спека і планується виведення з ремонту одного атомного блоку”, – розповів він.

За словами експерта, можливо покращиться ситуація з тепловими електростанціями й деякими гідроелектростанціями.

“Тому вже з кінця липня – початку серпня можна очікувати дещо менших відключень”, – додав він.

Але ситуація покращиться лише за умови, якщо не буде нових, потужних руйнувань росіянами енергоінфраструктури України, підкреслив Омельченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#струм #відключення #Омельченко
Останні новини
ТОП новини
"Посилена мобілізація вийде на новий етап прямо з 1 лютого, на вулицях ТЦК почне ловити 4 групи чоловіків": повістки і ЗСУ
"Вся техніка вдома згорить за мить, один побутовий прилад робить відключення світла": іде хвиля перепадів електроенергії
"Газовий котел стане металобрухтом за секунду, відомо про нову загрозу через відключення": в цих оселях техніка не виживе
Оновлений графік відключень електрики: перевірте, до якої черги належить ваша адреса
Оголошення