• Головна
  • На Тернопільщині перекинувся автобус, в якому їхали понад 40 людей
09:58, 14 липня 2024 р.

На Тернопільщині перекинувся автобус, в якому їхали понад 40 людей

На Тернопільщині перекинувся автобус, в якому їхали понад 40 людей

На Тернопільщині близько 8 години ранку, 14 липня сталася автопригода. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

Аварія сталася на автодорозі поблизу села Раковець Золотниківської громади Тернопільського району.

За попередніми даними, водій автобуса не впорався з керуванням та зʼїхав у кювет, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся. 

У автобусі перебувала 41 особа, які їхали на Всеукраїнську прощу у Зарваницю.

Наразі до лікарні з травмами доправили двох пасажирів. Кількість потерпілих осіб встановлюється. 

На місці події працюють поліцейські, медики, рятувальники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #автопригода #ДТП #автобус

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...