• Головна
  • На Тернопільщині масово гине риба: поліція розповіла кримінальне провадження (ФОТО)
11:44, 23 липня 2024 р.

На Тернопільщині масово гине риба: поліція розповіла кримінальне провадження (ФОТО)

На Тернопільщині масово гине риба: поліція розповіла кримінальне провадження (ФОТО)

Подія трапилася у селі Вільхівчик Гусятинської громади. Місцеві жителі виявили в річці Збруч, що протікає в межах їхнього населеного пункту, масову загибель мальків та дорослої риби.

Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

Жінка повідомила про те, що на березі річки Збруч, яка протікає через Вільхівчик, виявлено масову загибель риби. Поблизу водойми не має підприємств, які могли через викиди спричинити таку ситуацію.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції спільно з представниками екологічної інспекцій, рибного господарства та територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Фахівці взяли взірці води для проведення дослідження.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 2 статті 242 Кримінального кодексу України - порушення правил охорони вод. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбалення волі на той самий строк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #риба #поліція
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення