• Головна
  • В Україні з'явиться мобільний застосунок "Армія"
15:16, 31 липня 2024 р.

В Україні з'явиться мобільний застосунок "Армія"

В Україні з'явиться мобільний застосунок "Армія"

Мобільному застосунку “Армія+” бути.

У травні поточного року у Збройних Силах України було розроблено і запущено в тестовому режимі мобільний застосунок «Армія+», який повинен включати в себе військовий квиток та електронні звіти, щоб зменшити паперовий документообіг та забезпечити зручний зворотний зв’язок.

На днях Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Державний інтернет-портал електронних публічних послуг у сфері національної безпеки та оборони «Армія+».

Положення визначає мету, завдання, функціональні можливості, субʼєктів Державного вебпорталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони (Портал Армія+). Армія+ має стати центральним продуктом цифровізації армії. Електронні рапорти створять більш довірливі відносини між військовослужбовцями і їхніми командирами.

 Спочатку будуть доступні е-рапорти та цифрові ID-посвідчення.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#застосунок #мобільний #Армія

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...