• Головна
  • Дорожні служби на Тернопільщині не готові до зими?
15:30, 17 вересня 2013 р.

Дорожні служби на Тернопільщині не готові до зими?

“Дорожня галузь може зникнути, так як люди, прості робітники, відвернуться від цієї професії”
На сайт “Електронної книги скарг України” написав чоловік, який запевняє, що дорожні служби в Тернопільській області не виплачують зарплати співробітникам і зовсім не готові до зими.

Ось його лист:
“Ситація в країні змушує задуматись, як жити дальше…Я працюю в дорожній службі(обслуговування дороги) в Тернопільській обл. Почну з самого елементарного:-заробітня плата не виплачується тривалий час, а як поступають фінанси, то ще за зароблені 2-3-4 місяці тому(також видається якимись відсотками). Дорожні працівники ще не отримали заробітну плату за червень, липень, серпень, при тому, що й у літні місяці були переведені на 3-ох денний робочий тиждень.” Сергій запевнив, що дорожні служби не підготовлені до зими: “пісок, сіль не заготовлений”.

«Погляд» звернувся за коментарем до заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг в Тернопільській області Вільчинського Петра Цеславовича. Чиновник відмовився прокоментувати дану ситуацію, аргументуючи це тим, що зараз у даній службі змінилось начальство.

Нагадаємо, що нещодавно начальника служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Миколу Гнатіва перевели у Львівьску область на таку ж посаду. Наразі обов’язки начальника виконує перший заступник начальника служби автомобільних доріг у Тернопільській області Сергій Гнат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...