
13:13, 9 вересня 2024 р.
Юні спорстсмени з Шумська здобули призові місця на відкритому чемпіонаті Хмельниччини

Спортсмени з Тернопільщини здобули призові місця на відкритому чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу. Це восьмеро кікбоксерів із Шумська.
Про це написали на Facebook-сторінці управління освіти, культури, молоді, спорту Шумської міської ради.
Спортсмени з Тернопільщини здобули 7 золотих та срібну медалі.
"Кікбоксери виступали в розділі кік-лайт і лоу-кік. Перемогу у своїх категоріях вибороли: Кухарський Захар, Бігняк Марк. Рудюк Лук'ян, Бондарчук Назарій, Довгалюк Єлизавета, Маняк Марта, Свередюк Тетяна. Срібну медаль виборола Мацюк Ангеліна, яка у півфіналі перемогла спортсменку з Хмельницького,але у фіналі уступила своїй подружці, одноклубниці Довгалюк Єлизаветі", — йдеться у повідомленні.
Після цих змагань спортсмени продовжать тренуватися, адже готуються до чемпіонату України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:39, Сьогодні
17
15:21, 22 червня
20:41, 16 червня
9
12:38, Сьогодні
1
10:45, 14 червня
24