• Головна
  • Тернополянин про громадський транспорт: ніби автобуc не доремонтували і за відсутністю запчастин випустили в рейс
18:00, 18 вересня 2013 р.

Тернополянин про громадський транспорт: ніби автобуc не доремонтували і за відсутністю запчастин випустили в рейс

Тернополяни просять розглянути та провести роботу з компаніями-перевізниками громадського транспорту Тернополя з питання перевезення неповносправних пасажирів. Жителі міста скаржаться також на технічний стан маршруток.

“У вівторок,  17 Вересня о 15:50 в маршрутний автобус № 3 з номерним знаком ВО6537ВВ на зупинці залізничного вокзалу до автобуса зайшла старша жінка неповносправна з хворобою хребта та недорозвиненою правою кінцівкою, жінка пересувалася за допомогою костилів. Водій, не дочекавшись поки жінка зможе піднятися по сходах та зайняти найближче місце, закрив двері та рушив з місця, чим зробив неможливим зробити навіть крок, не говорячи про те, щоб піднятися по сходах. Жінці була надана допомога силами пасажирів. На зауваження, водій відповів у вкрай грубій формі. В даному автобусі я не побачив правил перевезення та назви перевізника. Стан робочого місця водія, виглядав так, ніби автобус не доробили або ж не доремонтували, і за відсутністю запчастин випустили в рейс. Прошу розібратися з даною ситуацією та зобов'язати перевізника провести роботу з водіями та перевірити технічний стан автобусів. На мою думку, з таким поводженням з пасажирами, а особливо неповносправними, нашому місту далеко, щоб його називали культурним чи європейським“, – пише тернополянин  Федір Федоров.

Тернополянин також пропонує, заборонити водіям громадського транспорту рушити з місця, поки літні та неповносправні не займуть свого місця в транспорті. На його думку,  це також буде сприяти ввічливому ставленню до цих категорій пасажирів зі сторони інших пасажирів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...