• Головна
  • На Тернопільщині працівник банку "вкрав" гроші у жінки
10:30, 19 вересня 2024 р.

На Тернопільщині працівник банку "вкрав" гроші у жінки

На Тернопільщині працівник банку "вкрав" гроші у жінки

На Тернопільщині працівник банку "вкрав" гроші у жінки. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.

Від рук шахраїв постраждала 58-річна мешканка Чортківського району. Додзвонювач переконав жінку, що її банківською карткою намагаються скористатися і негайно потрібно убезпечити рахунок. Дізнавшись необхідну конфіденційну інформацію, зловмисник отримав доступ до електронного гаманця. Як результат – з картки було знято 20 000 гривень. 

Слідчі поліції здійснюють розслідування в рамках кримінального провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають заходів, необхідних для встановлення особи, причетної до злочину. Зловмиснику загрожує до восьми років ув’язнення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працівник банку #гроші #Тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення