
15:30, 19 вересня 2013 р.
ДТП у Тернополі: водій мікроавтобуса потрапив у лікарню
18 вересня у м. Тернопіль по вул. Львівська сталася аварія. Водій мікроавтобуса не справився з керування та допустив зіткнення з перешкодою.
Внаслідок ДТП водій мікроавтобуса був шпиталізований в лікарню з діагнозом «ЗЧМТ, струс головного мозку».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:16, 24 червня
5
15:17, 22 червня
20
16:30, Вчора
14
10:45, 14 червня
108
14:47, 17 червня
39
