• Головна
  • "Взяли заручницею, а тепер убили": у російському полоні померла українська журналістка
16:30, 10 жовтня 2024 р.

"Взяли заручницею, а тепер убили": у російському полоні померла українська журналістка

"Взяли заручницею, а тепер убили": у російському полоні померла українська журналістка

На Росії в ув’язненні померла українська журналістка Вікторія Рощина, яка зникла 3 серпня 2023 року на тимчасово окупованій території.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин на своїй фейсбук-сторінці.

За його словами, батько Вікторії отримав повідомлення про смерть доньки.

"За офіційною інформацією від російської влади, це сталося в процесі етапування з Таганрога до Москви. Щойно спілкувався з паном Володимиром. Крім висловлення співчуття пообіцяв, що зробимо все можливе, щоб убивці його доньки понесли заслужену кару. Талановиту журналістку росіяни взяли заручницею в серпні 2023. А тепер убили", – написав Юрчишин.

Росія визнала, що затримала Вікторію Рощину, яка зникла 3 серпня 2023 року на тимчасово окупованій території.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#журналістка #полон #українська #померла #батько
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення