• Головна
  • Юні тернополянки завоювали «срібло» на чемпіонаті України з важкої атлетики
19:00, 22 вересня 2013 р.

Юні тернополянки завоювали «срібло» на чемпіонаті України з важкої атлетики

Срібною призеркою чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років стала Андріана Череда із села Озерна Зборівського району, ДЮСШ "Колос".

Такі змагання серед важкоатлетів до 13 і до 15 років з 17 до 21 вересня тривали в Тернополі, на базі спортивного комплексу "Текстильник". Адріана Череда виступала у ваговій категорії 53 кг і у поштовху показала результат 42 кг, у ривку — 35 кг і в сумі двоборства — 77 кг. Тренер спортсменки Віталій Шаган.

У змаганнях серед дівчат до 15 років ще одне "срібло" для тернопільської команди виборола кандидат в майстри спорту Ірина Копитко зі Скалата – вихованка Віктора Симіва і Вікторії Шаймарданової із місцевої ДЮСШ "Колос". Її результати: у ривку — 62 кг, у поштовху — 83 кг, сума двоборства — 145 кг.

Ще одну срібну медаль завоювала у ваговій категорії понад 63 кг представниця Хоростківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Гусятинського району майстер спорту Марія Теодозів. Результати спортсменки у ривку — 78 кг, у поштовху — 98 кг, сума двоборства — 176 кг. Тренує дівчину Ярослав Вдеверчак.

Додамо, що чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років  і до 15 років — це особисто-командні турніри, де беруть участь збірні команди областей та учні спортивних шкіл областей, ДЮСШ, спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію