• Головна
  • "Майже 5 кубометрів": на Тернопільщині виявили вантажівку, переповнену незаконною деревиною (ФОТО)
19:43, 30 жовтня 2024 р.

"Майже 5 кубометрів": на Тернопільщині виявили вантажівку, переповнену незаконною деревиною (ФОТО)

"Майже 5 кубометрів": на Тернопільщині виявили вантажівку, переповнену незаконною деревиною (ФОТО)

Правоохоронці вилучили майже 5 кубометрів незаконної деревини та встановлюють її походження. Автомобіль поміщено на арештмайданчик.

Як інформує пресслужба поліції, під час нагляду за дорожнім рухом співробітники групи реагування патрульної поліції сектору поліцейської діяльності №2 м. Шумськ зупинили водія Volkswagen LT-28 за порушення правил дорожнього руху. У кузові виявили деревину – дуб та граб. Під час перевірки з’ясувалося, що водій, 20-річний житель Хмельницької області, перевозив вантаж без відповідних дозвільних документів.

Поліцейські вилучили речові докази. Сума завданих збитків встановлюється.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Також на водія-порушника поліцейські склали протокол за ч. 2 ст. 122 (порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #Тернопільщина
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення