• Головна
  • Ультрасів «Ниви» можуть не пустити в їхню фан-зону на стадіоні
13:30, 24 вересня 2013 р.

Ультрасів «Ниви» можуть не пустити в їхню фан-зону на стадіоні

Федерація футболу України закликала перекрити фан-сектор у секторі №14 тернопільського стадіону для вболівальників, якщо його не обладнають стільцями.

Про це йдеться в листі Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ ФФУ на адресу ФК «Нива.

«Інформуємо, що в секторі №14 стадіону КП «Тернопільський міський стадіон» відсутні індивідуальні пластикові сидіння, на яких під час матчів перебувають уболівальники ФК «Нива». Згідно статті 13 пункту 17.2 Регламенту ПФЛ 2013 року та статті 5 пункту 1.22 Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу ФФУ 2013 року для всіх глядачів трибуни обладнуються індивідуальними місцями для сидіння. У зв’язку з викладеним, просимо Вас вжити заходів щодо усунення вищезгаданого недоліку», – йдеться в листі, адресованому президенту ФК «Нива» Автанділу Мдінарадзе.

«Якщо до початку наступного домашнього матчу ФУ «Нива» на стадіоні в секторі №14 не будуть встановленні пластикові індивідуальні сидіння для уболівальників, цей сектор повинен бути закритим для відвідування та відокремлений стюартами або працівниками охорони клубу. Не виконання регламентних вимог може привести до дисциплінарної відповідальності по відношенню до клубу», – застерігаєтсья у листі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...