• Головна
  • В Росії озвучили умови припинення війни в Україні
12:28, 6 грудня 2024 р.

В Росії озвучили умови припинення війни в Україні

В Росії озвучили умови припинення війни в Україні

Скандальний американський пропагандист Такер Карлсон опублікував інтерв'ю з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, яке було записано у Москві. Представник країни-агресора зробив низку заяв, зокрема щодо умов завершення війни в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост американського пропагандиста у соцмережі Х.

Зокрема, Лавров заявив, що для миру в Україні не повинно бути жодного НАТО, військових баз та навчань за участю іноземних військ. Крім цього, Заходу доведеться враховувати реалії на землі для "угоди по Україні". Також він назвав ще одну бажану для РФ умову.

"Багато хто в РФ хотів би зробити зняття санкцій умовою угоди щодо України, але країна їх витримала і стала сильнішою", - стверджує Лавров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лавров #заява #війна
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення