• Головна
  • Ухилянтів будуть ловити за допомогою молитви: допомогу запропонував священник
12:30, 9 січня 2025 р.

Ухилянтів будуть ловити за допомогою молитви: допомогу запропонував священник

Ухилянтів будуть ловити за допомогою молитви: допомогу запропонував священник

Священник ПЦУ Ярослав Ясенець запропонував співробітникам ТЦК нову духовну тактику: молитися Святому Іоанну Воїну, щоб той допоміг у пошуках ухилянтів.

У своєму відеозверненні на YouTube він пояснив, що Іоанн Воїн у християнській традиції є покровителем не лише воїнів, а й тих, хто ухилявся від відповідальності, зокрема рабів та слуг-утікачів.

За словами Ясенця, нині рабів уже немає, а слуг залишилося зовсім мало, однак ухилянтів, на його думку, вистачає. Тож він запропонував працівникам ТЦК звертатися до Іоанна Воїна з молитвами, аби той допоміг знайти тих, хто уникає військової служби.

Священник, утім, наголосив, що виконувати накази влади слід вибірково, адже не всі вони є добрими.

"Безбожні накази виконувати не можна, незалежно від того, хто їх віддає: сільська, військова чи державна адміністрація," – зазначив Ясенець.

Таким чином, за його словами, якщо влада, наприклад, заборонить молитися або видасть по-справжньому несправедливий наказ, такі розпорядження слід ігнорувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#священник #ясенець #тцк #допомога #молитва #іоан #іоїн
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення