• Головна
  • Відтепер на Тернопільщині буде дві жіночі колонії
15:00, 29 вересня 2013 р.

Відтепер на Тернопільщині буде дві жіночі колонії

З 1 грудня до Бережанського виправного закладу заселять близько 300 жінок. Відтепер на Тернопільщині буде дві жіночі колонії. У Добриводах, що у Збаразькому районі, сидітимуть неодноразово засуджені, а в Бережанах – ті, які вперше потрапили до зони

З дитячої колонії, що у Бережанах, після ремонту бані, пральні та деякої реконструкції зроблять жіночу зону.

За документами це вже жіночий виправний заклад мінімального рівня безпеки із загальними умовами утримання. Тобто, там відбуватимуть покарання вперше засуджені жінки або ті, котрі скоїли нетяжкі злочини. 

- Колонія для неповнолітніх у Бережанах вже ліквідована, а наказом державної пенітенціарної служби на її базі утворена жіноча колонія, – повідомив 20 хвилин начальник управління  державної пенітенціарної служби в Тернопільській області Павло Лосик. – Там від 1 грудня можуть відбувати покарання одночасно до 300 чоловік.  

З півсотні засуджених неповнолітніх, які відбували покарання у Бережанах, 20 переведуть до Ковельського виправного закладу. Ще 18 поїдуть відбувати термін покарання в дорослу зону, а 12 – потрапили під умовно-дострокове звільнення.  

- Виправних закладів для неповнолітніх чоловічої статі в Україні було всього вісім, – пояснив Павло Лосик. – Половина з них – в Західній Україні. У Бережанах, Самборі, Дубно і Ковелі. Тепер на Західній Україні залишиться одна виправна колонія для неповнолітніх – на Волині.

Колонії в Дубно, що на Рівненщині, і Самборі, що у Львівській області, будуть закладами максимального рівня безпеки. Там відбуватимуть покарання чоловіки, декілька разів судимі за особливо тяжкі злочини та «довічники», зауважив пан Лосик. У Волинському Ковелі утримуватимуть неповнолітніх.

- На сьогодні в Бережанах проводиться реорганізація, ми вивозимо засуджених, - каже Павло Лосик. – Вже направили кошториси до державної пенітенціарної служби, аби виділили близько 300 тис. грн. для ремонту бані та пральні. Решту реконструкції проведемо власними силами. Меблі, обладнання, медчастина – все решта є.

Класні приміщення, де навчались неповнолітні, реорганізують у вечірню школу. Там навчатимуться жінки, які не мають загальної середньої освіти.

Довідка

Покарання на Тернопільщині відбувають близько 2 тис. чоловік. З них три сотні перебувають у СІЗО і більше тисячі – в Копичинецькій колонії. Близько 500 жінок «сидять» у Добриводах. Решта – у виправному «дитячому» закладі, повідомили в  управлінні  державної пенітенціарної служби в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...