• Головна
  • Обріз і набої: на Тернопільщині викрили нелегального власника зброї
15:15, 29 січня 2025 р.

Обріз і набої: на Тернопільщині викрили нелегального власника зброї

Обріз і набої: на Тернопільщині викрили нелегального власника зброї

Співробітники відділу поліції №1 м. Бережани отримали оперативну інформацію про те, що 44-річний житель Козівської громади зберігає незареєстровану вогнепальну зброю. Поліцейські виявили та вилучили у фігуранта обріз малокаліберної гвинтівки та набої. Чоловіка затримали відповідно до ст. 208 КПК.

Поліцейські встановлюють походження зброї.

Жителю Козівської громади слідчі поліції повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обріз #зброя #нелегальна #поліція #тернопільщина
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення