З 1-го жовтня тернополянам потягом стало дешевше подорожувати, аніж влітку

Це пов’язано з вступом в дію понижуючого календарного коефіцієнту індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах – 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року коли діяв календарний коефіцієнт – 1,07.

Наприклад, квиток на проїзд у купейному вагоні поїзда № 105/106 Київ – Одеса – Київ з 1 жовтня 2013 року (при дії коефіцієнту по дням тижня – 1,1) коштуватиме на 8,49 грн менше, ніж влітку. У плацкартному вагоні вищезазначеного поїзда ціна знизиться на 2,95 грн.

На порядок нижчими, у порівнянні з літом, будуть ціни і в інших пасажирських поїздах. Так, у купейному вагоні поїзда № 79/80 Київ – Дніпропетровськ – Київ ціна знизиться з 1 жовтня на 9,78 грн., у плацкартному вагоні цього ж поїзда – на 4,8 грн.

Нагадаємо, Наказом №170 Міністерства інфраструктури України визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти стосуються усіх категорій вагонів, крім приміських поїздів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі