• Головна
  • У центрі Тернополя іномарка збила школяра (фото)
15:32, 1 жовтня 2013 р.

У центрі Тернополя іномарка збила школяра (фото)

Сьогодні після обіду в центрі Тернополя поблизу зупинки "Євроринок" водій автомобіля  "Chevrolet Aveo" збив школяра.

Як повідомив 0352.com.ua Микола Андрійович (він надавав першу допомогу постраждалому) хлопчик перебігав дорогу у невстановленому місці і раптово вискочив просто перед автомобілем, хоча за кілька метрів знаходиться пішохідний перехід. Водій не встиг загальмувати.

Зі слів Миколи Андрійовича школяр, 11-12 років, отримав незначні ушкодження. Його забрала швидка. Як стало відомо, постраждалий - учень Української гімназії.

На місці пригоди працюють працівники ДАІ, рух на цій ділянці дороги ускладнений.

Нагадаємо, що кілька днів тому іномарка на проспекті Злуки збила насмерть юну тернополянку. Сьогодні її поховали в рідному селі Оліїїв на Зборівщині.

IMG_3613

 

IMG_3618

 

IMG_3621

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...