• Головна
  • У мерії повідомили, де сьогодні в Тернополі будуть затори
11:28, 25 лютого

У мерії повідомили, де сьогодні в Тернополі будуть затори

У мерії повідомили, де сьогодні в Тернополі будуть затори

У Тернополі тривають роботи з ремонту дорожнього покриття, спрямовані на усунення глибоких вибоїн, які утворюються через перепади температур.

Сьогодні, 25 лютого, працівники підрядної організації працюватимуть на таких вулицях:

вул. Микулинецька; вул. Богдана Хмельницького; вул. Медова; вул. Андрія Чайковського; вул. Павла Чубинського.

Ремонтні роботи виконуються з використанням холодного асфальтобетону та холодної бітумної органо-мінеральної суміші. Це дозволяє значно покращити стан дорожнього покриття після зимового періоду.

Просимо водіїв бути обережними на дорогах, звертати увагу на тимчасові дорожні знаки та дотримуватися обмежень швидкості в зонах проведення робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #ремонт #затори
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення