У Тернополі міліція планує «пришити» пікетувальникам порушення громадського порядку

Одразу два пікети має відбутися сьогодні під стінами міської ради.

Зокрема, хочуть протесувати мешканці з вул. Орлика, які виступають проти будівництва багатоповерхівки під стінами храму, власники гаражів з Аляски.

Після того, як інформація про акції протесту з’явилася і інтернет-просторі, правоохоронці тут же відреагували на власному сайті.

У міліції стверджують, що «на даний час міською радою не надано дозволу» на проведення пікету, відтак застерегли людей від участі у несанкціонованому заході.

В іншому разі дії пікетувальників планують розцінювати як порушення громадського порядку, за яке наступає відповідальність згідно статті 185 – 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій).

Нагадаємо, у липні перед мерією попри заборону люди уже проводили пікет міської ради. Тоді у своєму позові міськвиконком через суд просив заборонити проводити пікет, оскільки біля мерії розміщені зелені насадження та декоративний герб Україниі. І присутність пікетувальників, мовляв, заблокує рух пішоходів та автотранспорту на вул. Листопадовій, обмежить доступ до органів місцевого самоврядування.

Протестувальники таки провели мовчазну акцію протесту, ходячи перед будівлею мерії із плакатами з написами «Мовчу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі