• Головна
  • Економіка України чахне, а українці збагачують закордонні держави: суми сплачених податків лише у Польщі шокують
12:29, 11 березня

Економіка України чахне, а українці збагачують закордонні держави: суми сплачених податків лише у Польщі шокують

Економіка України чахне, а українці збагачують закордонні держави: суми сплачених податків лише у Польщі шокують

Українці торік внесли до бюджету Польщі майже 4 млрд дол. (15,1 млрд злотих).

Такі оцінки наводить державний Банк економіки Польщі (BGK), передає ТСН з посиланням на Bankier.pl.

"Враховуючи орієнтовну суму податків, які було сплачено в Польщі мігрантами з України, можна констатувати, що з кожного одного злотого, отриманого громадянами України за програмою "Сім’я 800 плюс", мігранти сплачували до польського держбюджету близько 5,4 злотого", – повідомили фінансові експерти банку.

Польські середні та великі компанії 2025 року планують збільшити працевлаштування серед працівників з-поза меж ЄС, зокрема з України.

За попередніми оцінками, в Польщі можуть перебувати понад два мільйони громадян України, з яких близько мільйона приїхали до Польщі після початку повномасштабного вторгнення РФ до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заробітчани #економіка #кошти #податки
Останні новини
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Потужне похолодання повертається в Україну, жахлива злива і град вируватимуть в регіонах: суне дощ, дика гроза і шквали
Оголошення
live comments feed...