• Головна
  • Помер багаторічний директор тернопільського ЦУМу Володимир Фостик
16:29, 18 березня

Помер багаторічний директор тернопільського ЦУМу Володимир Фостик

Колектив Тернопільського центрального універмагу в глибокій скорботі. Несподівано пішов із життя Генеральний директор Товариства, який очолював його впродовж 40 років,- повідомила в соцмережах Валентина Лупан.

Фахівець своєї справи, Патріот України, меценат, непересічна людина, поет, знавець української історії, культури, українських народних пісень. Ми глибоко сумуємо з приводу тяжкої і непоправної втрати, висловлюємо щирі співчуття дружині, дітям, онуку, рідним і близьким. В ці тяжкі хвилини ми разом з Вами.

Царство небесне і вічний спокій Вам, шановний Володимире Євгеновичу. Вічна і світла пам'ять,- йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦУМ #Фостик #помер
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...