• Головна
  • Боксерка з Тернополя здобула срібну нагороду на чемпіонаті України (ФОТО)
14:00, 21 березня 2025 р.

Боксерка з Тернополя здобула срібну нагороду на чемпіонаті України (ФОТО)

Боксерка з Тернополя здобула срібну нагороду на чемпіонаті України (ФОТО)

З 9 по 16 березня в Одесі тривав Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта). Ці змагання зібрали найсильніших боксерів з усіх регіонів країни, які боролися за право стати найкращими.

Серед учасників була й тернопільська спортсменка Каріне Айрапетян, яка виступала у ваговій категорії до 75 кг. Завдяки наполегливій праці, силі духу та високому рівню підготовки вона зуміла дійти до фіналу та вибороти срібну нагороду.

Каріне Айрапетян є стипендіаткою Тернопільської міської ради, а також вихованкою КДЮСШ з греко-римської боротьби.

Вітаємо боксерку та її тренера Руслана Фірмана з цим досягненням і бажаємо нових перемог на рингу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#боксерка #срібло #чемпіонат
Останні новини
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
Оголошення