Тернопільських студентів закриють в «Українському домі» на 24 години

Як стало відомо, у Тернополі пройде захід розважального характеру «Студентська доба». Як ви здогадалися із назви, участь у ньому візьмуть студенти. Згідно з умовами турніру, протягом 24 годин представники університетів будуть змагатись між собою у різноманітних конкурсах.

Окрім інтелектуальних ігор, юнаки отримають можливість взяти участь у проектній частині та інтерактивних заходах. Загалом, студентів очікують чи не найцікавіші 24 години у їх житті. Варто зазначити, що ці змагання проходитимуть в обласному центрі другий рік поспіль. Минулорічний захід довів організаторам, що «Студентська доба» є дуже цікавим проектом. Він не лише покращує здібності молоді, а й зближує учасників. Таким чином юнаки мають можливість знайти нових друзів чи другу половинку.

Протягом доби у Тернополі буде проведена купа цікавих тренінгів. Зареєструватись може будь-яка команда, котра складається виключно зі студентів. Щоб подати заявку, необхідно вигадати назву колективу і, звісно, знайти учасників. У соціальних мережах є офіціальна група проекту, за її допомогою студенти зможуть дізнатись про усі тонкощі захисту. Організатори радять потенційним учасникам особливу увагу привернути правилам прийому. Офіційна група конкурсу розташовується за адресою http://vk.com/dayofstudent_2013.

Початок «Студентської доби» назначено на 16 жовтня, завершиться захід наступного дня. Він буде проведений у стінах Українського дому «Перемога». До речі, на офіційній групі можна дізнатись деталі минулорічного заходу. Аби переконатись у тому, що брати участь у такому турнірі цікаво, почитайте відгуки учасників, а також перегляньте фото- та відеоматеріали.

http://ternopil-online.net/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі