• Головна
  • Тріумф Тернополя: бібліотека виборола гран-прі міжнародного фестивалю
10:14, 24 березня 2025 р.

Тріумф Тернополя: бібліотека виборола гран-прі міжнародного фестивалю

Тріумф Тернополя: бібліотека виборола гран-прі міжнародного фестивалю

Тернопільська бібліотека-філія №3 для дорослих виборола гран-прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу "Christmas Star-2025". Захід проходив у дистанційному форматі, а учасники змагалися у сфері музичного, художнього, літературного, сценічного та хореографічного мистецтв.

Працівники тернопільської книгозбірні отримали найвищу нагороду в номінації "Прикладне та образотворче мистецтво» за свій проєкт "Творчі вихідні у бібліотеці", під час якого діти виготовляли м’яку іграшку "Пряничний герой" (керівниці – Наталія Чикірда, Анна Чикірда, Ярослава Варениця).

Відзначимо, що це – вже не перша перемога тернопільських бібліотекарів. Восени минулого року вони також здобули гран-прі у даному конкурсі.

Додамо, що проєкт "Творчі вихідні у бібліотеці" триває вже п’ять років. В його рамках двічі на місяць в книгозбірці відбуваються різноманітні майстер-класи для діток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #конкурс #міжнародний #творчий #вихідні #тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
Війна або 3 роки в тюрмі: ТЦК знайшли спосіб виявити і призвати 2 млн чоловіків, їх чекають нові правила мобілізації та ВЛК
Оголошення