
12:25, 11 квітня 2025 р.
"Не можна готувати на Великдень холодець з півня": знаний на Тернопільщині отець дав роз’яснення (ВІДЕО)

Українці починають готуватися до Великодня.
Вже у ці вихідні та наступного тижня люди готуватимуть страти до святкового столу. При цьому чимало людей переконані, що готувати холодець з півня на Великдень заборонено.
Отець-блогер Олексій Філюк дав роз’яснення з даного приводу.
"Колись і моя бабця так само говорила. Мовляв, півень Понтію Пилату возвістив, що Христосс воскрес, а тому його не можна на великдень рубати.Бо то великий гріх.
Але це бабська байка, яка не має нічого спільного з християнством. Ваша пасха – Ісус Христос, воскресіння Христове. Що зготуєте, те і матимете. Буде холодець з півня – то буде з півня, а буде з індика – то буде з індика. Не вдавайтесь до язичницьких забобонів!", – закликав побожних священник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
11:24, 2 червня
18:22, 3 червня
10:31, 13 червня