У Тернополі проводитимуть «Світські суботні вечори»

5 жовтня в Тернопільській обласній філармонії стартує новий мистецький проект «Світські суботні вечори». У виконанні камерних і симфонічних оркестрів, хорових колективів, солістів звучатимуть твори відомих класиків і народні.

— Для початку ми запросили Волинський державний академічний народний хор, який є одним з найкращих колективів в Україні, — зазначає заступник директора обласної філармонії з концертної роботи Василь Ірмійчук.

Наступної суботи — 12-го жовтня – виступатиме камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії  разом із львівськими музикантами-солістами, 19 жовтня відбудеться вечір класичного романсу, 9 листопада — концерт симфонічного оркестру за участю відомої львівської скрипальки Лідії Футорської. 23 листопада на тернопільській сцені виступатиме народний артист України Богдан Сташків. А раз на квартал заплановано велику світську вечірку. Організатори «Світських суботніх вечорів» сподіваються, що новий проект гармонійно доповнить цьогорічний концертний сезон. До речі, задум виник невипадково, адже переповнені зали філармонії свідчать: у Тернополі багато шанувальників класичної музики.

День
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі