• Головна
  • Звіринець у тернопільському парку «Топільче» все більше нагадує табір суворого утримання
09:30, 7 жовтня 2013 р.

Звіринець у тернопільському парку «Топільче» все більше нагадує табір суворого утримання

Не так давно невідомі вбили пелікана Філю. Історія, хоч і нашуміла у засобах масової інформації, так і завершилася розмовами і ніхто не був покараний. Пару чорних лебедів, яких так і не вдалося побачити тернополянам, начебто роздер пес. 

І це лише за останніх кілька місяців. І це лише ті смерті, які зауважили журналісти. Вчора ж зі зламаним крилом перехожі побачили страуса.

«Це було просто жахливо… Пішла гуляти з дитиною, показати їй звірів, погодувати хлібом качок та лебедів. Та не встигли ми дійти до птахів, як нашу увагу привернув страус. У нього одне крило було просто вивернуте в інший бік. Це в голові не вкладається, як птах міг сам пошкодити крило?! Вони ж не літають! Взагалі спокійні птахи, ходять собі і нікому не заважають. І перехожим до них дістатися неможливо. І уявити страшно, що птаха так серйозно міг травмувати хтось із працівників. І викликали б ветеринара, щоб бідна тварина не страждала», – розповіла зз тернополянка Ірина.

Поки нам не вдалося зв’язатися з директором живого куточку. Ми намагатимемось отримати офіційне пояснення, що трапилося з птахом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...