• Головна
  • Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
13:00, Сьогодні

Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах

Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах

ТЦК спільно з поліцією активізували перевірки в містах і селах, особливо в місцях масового скупчення людей. Під облік потрапляють чоловіки призовного віку — з вулиць, закладів харчування, маршруток і навіть продуктових магазинів. У Мережі спалахнули емоції, а військові нагадують: армія на межі виснаження.

Масштабна "чистка броні" по всій країні

В Україні розгорнули масові мобілізаційні заходи: ТЦК у співпраці з поліцією перевіряють військовозобов’язаних не лише за місцем реєстрації, а й у ресторанах, торгових центрах, кафе, маршрутках та автобусах.

Яскравий приклад — недавній рейд в Ужгороді, де лише в одному ресторані виявили понад пів батальйону фізично здорових чоловіків, які не перебували на обліку.

"Повістку можуть вручити де завгодно: в барі, в магазині, на вулиці чи навіть у маршрутці", — зазначають очевидці в соцмережах.

Хто воює — а хто ховається

На тлі нових рейдів український військовий опублікував емоційний допис, у якому розповів, що у військові частини приходять здебільшого виснажені або хворі чоловіки, тоді як здорові "зникають десь дорогою".

"Це ж про відповідальність! Ми щодня втрачаємо людей — тих, хто вже на передовій. Але бажаючих іти на заміну стає все менше. І ми втомлюємось", — написав він.

Він також звернувся до суспільства, нагадавши, що військові — це теж чиїсь батьки, діти, чоловіки і дружини.

Армія потребує ротації, а бажаючих іти меншає

На третій рік повномасштабної війни армія гостро потребує ротації особового складу. У той час як ворог щоденно атакує позиції на сході країни, велика частина українських бійців вже понад рік на передовій без перепочинку і під постійним вогнем.

"Частина втрат — через втому. Люди не встигають зреагувати: не чують шорохів, не бачать дронів. Це ціна людського виснаження", — наголошують військові.

Суспільство розколюється: дискусії і звинувачення

Паралельно в соцмережах точаться гарячі суперечки — одні підтримують мобілізацію, інші обурені методами роботи ТЦК. Особливо гостро сприймають відео затримань, де помітна агресія або порушення процедури вручення повісток.Проте реальність залишається суворою: війна триває, і людський ресурс в армії вичерпується.

Масштабна мобілізація — не про покарання, а про виживання країни. Поки одні воюють, інші мають зробити свій вибір: або брати участь у боротьбі, або хоча б не перешкоджати тим, хто виконує свій обов’язок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #заходи #тцк #батальйон #ресторан #заходи
Оголошення
live comments feed...