• Головна
  • За результатами переговорів в Туреччині може пройти обмін полоненими "1000 на 1000",- Умєров
16:44, Вчора

За результатами переговорів в Туреччині може пройти обмін полоненими "1000 на 1000",- Умєров

За результатами переговорів в Туреччині може пройти обмін полоненими "1000 на 1000",- Умєров

Перша за три роки великої війни зустріч української та російської делегацій завершилася.

Найближчим часом Україна та Росія можуть провести обмін полоненими «1000 на 1000». Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

У Стамбулі в п'ятницю, 16 травня, пройшли переговори України та Росії. Після зустрічі міністр оборони Рустем Умєров заявив, що вже найближчим часом може відбутися обмін полоненими у форматі "1000 на 1000".

Ми знаємо дату, але поки не будемо говорити її,– сказав він.

Також Умєров зазначив, що сторони обговорили ключові питання: припинення вогню та обмін полоненими.

«Також ми потенційно готуємо зустріч на рівні лідерів країн. Ми говорили про обмін тисячу на тисячу, ми працюємо також над іншими модальностями цього обміну», — заявив міністр оборони.

На запитання про наступні кроки міністр відповів: «нам потрібно, по-перше, зайнятися обміном полонених і далі ми повідомимо вам, якими будуть наші наступні кроки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обмін #полоненими #1000

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...