
14:25, Сьогодні
Шкільні дзвоники замовкають: коли в Тернополі стартують літні канікули?

У 2025 році школярі Тернополя розпочнуть літні канікули з 1 червня, які триватимуть до 31 серпня. Це підтверджує Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, зазначаючи, що більшість шкіл міста дотримуються цього графіка.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №841, навчальний рік 2024/2025 триває з 2 вересня 2024 року до 30 червня 2025 року. Однак Міністерство освіти і науки України дозволяє школам самостійно визначати структуру навчального року та дати канікул, враховуючи безпекову ситуацію та інші чинники.
Таким чином, хоча офіційно навчальний рік завершується 30 червня, багато шкіл Тернополя завершують навчання наприкінці травня, після чого розпочинаються літні канікули. Це дозволяє учням відпочити протягом трьох місяців перед початком нового навчального року 1 вересня.
Можливі зміни в графіку
Варто зазначити, що деякі навчальні заклади можуть продовжити навчання в червні для надолуження пропущеного матеріалу або проведення додаткових занять. Тому батькам рекомендується звертатися до адміністрації конкретної школи для уточнення точних дат завершення навчального року та початку канікул.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:29, 16 травня
11:41, 16 травня
09:04, 17 травня
14:37, Сьогодні
13:09, 19 травня
live comments feed...
Коментарі