Стерилізацію безпритульних собак необхідно провести до початку морозів – у Тернополі розпочинається акція

У Тернополі збиратимуть кошти на стерилізацію безпритульних тварин. Благодійну акцію оголосила активіст Асоціації захисників безпородних тварин "Ноїв ковчег" Олена Дейнека. 

За словами Олени Дейнеки, дуже важливо провести стерилізацію собак до початку морозів. Адже проводити стерилізацію під час холодної погоди не можна, а з міського бюджету на це не виділено коштів. Тому сьогодні, 9 жовтня, в Українському домі “Перемога” поставлять скриньку для збору коштів і офіційно стартуватиме благодійна акція.

“Вчора, 8 жовтня, в мене виникла ідея провести таку акцію. Адже перед морозами залишається дуже мало часу, нам треба тварин більше стерилізувати, перетримати, тому що після операції не можна тримати в холодних умовах. До речі, у соціальних мережах люди вже зголосилися брати участь у акції і пообіцяли долучитися до неї. Вчора було вже 4 дзвінки. Про хід акції будемо повідомляти – скільки тварин було стерилізовано, будемо фотографувати конкретних собак з номерами і розміщену інформацію можна буде звірити”, - каже Олена Дейнека. 

Як зазначила Олена Дейнека у розмові з журналістами 0352, через брак держфінансування у Дичкові в центрі стерилізації і регулювання чисельності безпритульних тварин, стерилізація собак проводиться повільно.

“Щодо стерилізації та харчування безпритульних собак жодної копійки міськарада у цьому році не потратила. Міськрада своїми службами приводить собак на об’єкт і залишає, а громадська організація намагається це питання вирішити. За нашими записами в журналах на тиждень від двох до 6 тварин може бути стерилізовано. Тобто це дуже скромні темпи місячні або річні, стерилізація тварин здійснюється винятково за гроші громади, харчування так само. Шукаємо різні способи, підприємці привозять харчі по знижених цінах, населення допомагає... Тварини виглядають добре, якщо подивитися на дичківських тварин”, - зазначила Олена Дейнека.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі