У Тернополі планують знести цілодобовий притулок для любителів пиячити

Демонтувати магазин “Інгу” мають сьогодні, 10 жовтня. Таке доручення дав міський голова Сергій Надал на засіданні виконкому 9 жовтня.

Справа щодо демонтажу магазину – наразі у суді. Адже рішення виконкому від 5 червня 2013 року щодо долі крамниці оскаржили. І поки що перевіряюча група не має повноважень вилучати товар і займатися демонтажем.

- Ми приймемо сьогодні ще одне рішення виконкому, яке не оскаржували в суді, – заявив Сергій Надал. – І завтра потрібно провести демонтаж.

В “Інзі”, що на проспекті Злуки, як уже повідомляли місцеві ЗМІ, алкоголем торгували цілодобово. Причому продавали його як дорослим, так і неповнолітнім. Біля “точки” постійно збиралися компанії п’яниць, які порушували спокій місцевих жителів, навіть били перехожих, трощили в під’їздах вікна. Власника магазину за це оштрафували на 6 тисяч гривень, пише 20 хвилин

- У магазині – велика кількість продукції під реалізацію, а також техніка, – пояснював голова комісії із демонтажу Віктор Снітинський на засіданні виконкому 14 серпня. – Її можуть вилучити лише правоохоронці. А вони відмовляються це зробити, бо немає рішення суду щодо демонтажу.

Нагадаємо, ще у серпні на одному із засідань виконкому Сергій Надал наполягав на прискоренні демонтажу цього магазину. Та працює “Інга” досі. Тернополяни, як каже мер, не можуть дочекатися, коли зникне той цілодобовий притулок для любителів пиячити.

- Скільки можна з тією “Інгою” вирішувати? – цікавиться тернополянин Ігор Коваль. – Усе робиться лише на словах. А “Інга” стоїть, пакети з “горючим” там досі носять усю ніч!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі