У Тернополі стався «напад» на райвідділок зі стріляниною (відео)

Спочатку у Тернополі стався "напад" на райвідділок зі стріляниною, потому - на контрольно-пропускний пункт - це під час навчання спецпідрозділи та лікарі вчилися надавати оперативну допомогу в складних ситуаціях.

Під час змодельованої ситуації були і крики, і стрілянина, і дим, і потерпілі, - йдеться в сюжеті ТСН.  Завдання полягає не лише в тому, щоб допомогти потерпілому, а й усвідомити, що хлопцеві, який нервується і заважає медикам, також зле. Беркутівці виявилися гарними акторами - жодної усмішки і професіоналізм. Українські спецпідрозділи та медики пройшли тренування максимально приближені к бойовим   У іншому приміщення розігрували другий сценарій. Проте для декого навчання мають бути лише за сценарієм. 

Самодіяльності журналістів із муляжним пораненням команда центрального шпиталю МВС України не оцінила і порадила звернутися до лікаря. А от команда лікарні Головного управління внутрішніх справ відреагувала на всіх потерпілих Найперше, що хоче бачити керівництво — це реакцію на потерпілих самих спецпідрозділів. Тобто, щоб вони починали надавати допомогу ще до приїзду лікарів. Адже міліція найчастіше опиняється біля потерпілого першою.

Наприклад, Катерина Федорівна з Тернополя завдячує життям дільничним. Сусід жінки повернувся з в'язниці, та рознервував її. Якби дільничники не прийшли до оселі, то боїться припускати, що могло би статися.  За такі навчання приз не передбачений. Керівництво впевнене, що рятувати людей — це прямий обов'язок правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі