• Головна
  • У Тернополі батьки дошкільнят обурені: у садочках збирають гроші, а… покрівля тече, на стінах – грибок
20:00, 10 жовтня 2013 р.

У Тернополі батьки дошкільнят обурені: у садочках збирають гроші, а… покрівля тече, на стінах – грибок

Тернополяни скаржаться на ситуацію, яка склалася у ДНЗ №5. За словами жителів міста, у цьому садочку зводять разом дві ясельні групи. Окрім цього, не зрозуміло на що витрачаються кошти зібрані у формі благодійних внесків.  Адже покрівля садочку тече, а на стінах грибок.

“Ніхто не зважає на психологічний стан дітей, у яких саме в цей час проходить так званий процес"адаптації". Завідуюча пояснює це тим, що так вимагає управління освіти Тернопільської міської Ради. Невже це правда, що працівники управління здійснюють постійні перевірки? Тоді нехай перевірять краще куди витратили кошти, які ми сплатили, як благодійні внески при зарахуванні у садок (до речі, без наявності квитанції про сплату яких дитину у списки не включали), а ще куди витрачаються кошти у розмірі 15 грн. з кожної дитини, які щомісяця  обов’язково  повинні сплачуватися на потреби садочку, про що нас заставили підписатися у заяві, якщо покрівля тече, на стінах грибок?”

За словами батьків, на всі подібні зауваження керівництво відповідає наступним чином:" Не подобається - до побачення! Вас ніхто не тримає". Така відповідь ще більше обурює тернополян.

Як повідомляє сайт Тернопільської міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, штатні розписи дошкільних навчальних закладів затверджуються відповідно до комплектації груп та затверджених нормативів.

“Згідно ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту» наповнюваність для дітей віком від одного до трьох років становить 15 осіб. Також, повідомляємо, що батьки, або особи, які їх замінюють сплачують у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах тільки за харчування дітей у розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день. Інші батьківські внески є добровільною допомогою на розвиток закладу. Розмір спонсорської допомоги встановлюється батьківськими комітетами кожного закладу окремо. Звіти про використання батьківських коштів ви можете отримати у голів батьківських комітетів закладів та кожної вікової групи”, – йдеться у відповіді міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...