• Головна
  • Ще одна тернопільська випускниця набрала 200 балів на НМТ
11:14, 8 липня 2025 р.

Ще одна тернопільська випускниця набрала 200 балів на НМТ

Ще одна тернопільська випускниця набрала 200 балів на НМТ

Вікторія Умриш, студентка відділення дизайну Галицького фахового коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, показала чудовий результат на національному мультипредметному тесті.

Дівчина отримала максимальні 200 балів з математики.

Це досягнення підтверджує наполегливість Вікторії та високий рівень знань. Впевнено пройти шлях підготовки до НМТ студентці допомогла викладачка математики Людмила Чорноока.

Бажаємо Вікторії нових звершень, професійного розвитку та реалізації усіх задумів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вікторія Умриш #НМТ #200 балів
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення