
16:49, 11 липня 2025 р.
Особа перебуває за місцем проживання: у ТЦК спростували інформацію про мобілізацію голови "Ноїв ковчег"
Ми сьогодні повідомляли про ситуацію, яка виникла з головою організації "Ноїв ковчег" Володимиром Тукало.

У повідомленні йшлося, що знана у Тернополі організація "Ноїв ковчег", члени якої допомагали безпритульним тваринам, заявляє про намір припинити допомогу усім. Зумовлено це мобілізацією їхнього керівника.
"Тернополяни" отримали коментар у Тернопільському обласному ТЦК та СП щодо ніби то затримання Тукала Володимира, голови організації "Ноїв Ковчег" Тернопіль.
"Даний чоловік призовного віку запрошувався у ТЦК та СП для уточнення військово-обліковмх даних. Дана особа не користується бронюванням чи іншими документами, які дають право на відстрочку від мобілізації. На сьогоднішню годину даний чоловік перебуває за місцем проживання, поки не є призваним на військову службу", - наголосили у ТЦК та СП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:11, 15 грудня 2025 р.
23:29, 13 січня
22:14, 13 січня
11:44, 21 січня
12:09, 19 січня
