Прокурору Тернопільщини призначили «донецького» заступника

Прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан представив колективу, районним прокурорам та прирівняним до них прокурорам новопризначеного заступника прокурора області – Владислава Янюка.

14 жовтня 2013 року у прокуратурі Тернопільської області відбулось офіційне представлення колективу, районним прокурорам та прирівняним до них прокурорам новопризначеного заступника прокурора області – старшого радника юстиції Владислава Юрійовича Янюка.

Владислав Юрійович переведений з посади начальника Першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України. 

Довідка. Народився Владислав Юрійович Янюк 03 травня 1979 року у м. Костянтинівка Донецької області. У 2001 році закінчив Донецький національний університет та у 2011 році – Національну академію прокуратури України.

В органах прокуратури працює з липня 2001 року на різних посадах у прокуратурах Донецької області, Автономної Республіки Крим та Генеральної прокуратури України.

Наказом Генерального прокурора України від 10 жовтня 2013 року Владислава Юрійовича призначено заступником прокурора Тернопільської області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі