У Тернополі проведуть флеш-моб у вигляді наймасовішої дитячої руханки в стилі 20-х років

З 18 по 20 жовтня у Тернополі пройде XI Крайова Пластова Спартакіада, присвячена 71 річниці створення УПА. Участь у ній візьмуть 500 юнаків та старших пластунів зі всієї України. Протягом трьох днів пластуни змагатимуться в командних іграх, таких як футзал, гандбол, волейбол, баскетбол та визначать між собою найспортивніші курені краю.

Традиція крайових спартакіад веде свій початок з 2000 року, коли у Львові відбулась «Перша Крайова Спартакіада». Далі ініціативу перехопив Івано-Франківськ, де спартакіада набула сучасного вигляду.

Цього року Тернопіль дебютує як господар змагань і планує не поступитись якістю організаційних моментів своїм попередникам, зокрема відчутна підтримка міської влади, яка зацікавлена в поширені принципів здорового способу життя серед молоді. Зокрема, у Тернопільській міській раді був створений оргкомітет на чолі із заступником міського голови Леонідом Бицюрою.

Відкриття Спартакіади відбудеться 18 жовтня о 19 год. на Тернопільському міському стадіоні. В урочистих заходах візьме участь міський голова Сергій Надал. Під час відкриття учасники спартакіади проведуть флеш-моб у вигляді наймасовішої дитячої руханки в стилі 20-х років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі