• Головна
  • Постріли серед білого дня: 14-річний стрілець затриманий у Тернополі
10:30, 8 серпня 2025 р.

Постріли серед білого дня: 14-річний стрілець затриманий у Тернополі

Постріли серед білого дня: 14-річний стрілець затриманий у Тернополі

Правоохоронці розшукали підлітка, який стріляв біля дитячого майданчика в Тернополі.

Нагадаємо, 7 серпня на вул. Вербицького очевидці помітили групу підлітків, які стріляли з невідомої зброї неподалік дитячого майданчика.

Інформація швидко поширилася в одному з месенджерів. Поліцейські ювенальної превенції встановили особу стрільця — ним виявився 14-річний місцевий житель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрілець #неповнолітній #дитячий #майданчик #встановили #особу
Останні новини
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Дощі, град і шквали 15-20 м/с": синоптики оприлюднили новий прогноз щодо грози і потужної негоди
Оголошення