• Головна
  • Тернопільській дитячій лікарні купили інкубатор за мільйон та не змогли ввести в експлуатацію
15:30, 15 жовтня 2013 р.

Тернопільській дитячій лікарні купили інкубатор за мільйон та не змогли ввести в експлуатацію

На даний час залишаються не введеними в експлуатацію десятки одиниць медичного обладнання, закупленого за рахунок бюджетних коштів, та отриманого лікувально-профілактичними закладами Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей.

Це з’ясувала Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушень законодавства у сфері охорони здоров’я та фармацевтичної галузі.

Так, в Тернопільській області не введено в експлуатацію 2 одиниці медичного обладнання – інкубатора транспортного, модель ІТ-158-ТS, на загальну суму 1234240,73 гривень у зв’язку з тим, що габарити транспортного візка не дозволяють встановити обладнання в салон автомобіля, а також відсутністю підігріву та зволоження газової суміші в апараті ШВЛ, пише Інфопростір.

Вказані недоліки не дозволяють експлуатувати дане обладнання в умовах відділення інтенсивної терапії новонароджених Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та надавати медичну допомогу новонародженим дітям області згідно сучасних вимог та клінічних протоколів.

Подібна ситуація зумовлена невідповідністю приміщень для монтажу медичного обладнання технічним вимогам, затягуванням строків проведення будівельних та ремонтних робіт з підготовки приміщень для встановлення, монтажу та введення в експлуатацію обладнання, некомплектністю придбаного медичного обладнання, відсутністю технологічних складових та витратних матеріалів до даного обладнання, констатує Тимчасова слідча комісія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення